Trendler

Dolabınızı Kabanlar ile Renklendirin

Kabanlar, moda dünyasında bir görünüp bir kaybolan trendler arasına girmiş durumda.  Hal böyleyken bu senenin kış trendleri ve podyumlarının da vazgeçilmez ürünü olan kabanlar, sık sık karşımıza çıkmakta. Öyle ki bir kabanı giydiğinizde tek başına star parça olarak kombinleyebilmemizde bunun en iyi göstergesi olduğunu düşünüyoruz. Tüm bunları düşündüğümüzde hem bol hem de klasik giyimi temsil eden kabanlar bu kış dolaplarımızı renklendirecek ve kış mevsiminde de kombinlerimizi en şık şekilde tamamlayan parçalar arasında yer alacak.

Peki sezonun en trend kaban modelleri arasında neler yer alıyor?

Çoğu insan klasik kaban modellerinin dışına çıkmak istemez. Fakat bu kış fikirler değişebilir. Klasik modellerden vazgeçemeyenler için kabanların farklı desenler ve şekillerle yorumlanmış hali dikkatinizi çekebilir.

Klasik modelin renklerinden şikayetçi olanlar için ise bej renk kışın kurtarıcı renkleri arasında yer alıyor.

Bir diğer renkteki kabanımız ise Suni kürk kabanlar, hem hayvan severler tarafından hem de bütçesini korumak ve şık görünmek isteyenlerin ilk adresi oluyor. Kürk dendiğinde akla gelen pastel tonlar ise bu sene yerini kışın en soğuk günlerinde bile içinizi sıcacık tutacak renklere bırakıyor.

Son olarak ise  Ekose desenli kabanlarda ise hem boyut hem de renk bakımında bu kışın vazgeçilmezleri arasında. Özellikle podyumlarda sergilenen ekoseli kabanlar, şimdi yerini sokaklara bırakıyor.

Büşra Akgöz

THE S FASHION

Moda haberleri, güzellik sırları, trend dosyaları, ünlü stilleri, moda haftaları, defileler, röportajlar ve merak edeceğiniz tüm içerikleri takip edebileceğiniz online platformdur.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.