Trendler

İçimizi Isıtan Kış Trendleri Geri Döndü!Daha sonbahardan kendini gösterdiği üzere bu yıl evdeki sandıkları açacağız gibi görünüyor. Evde kaldığımız süre boyunca konfora oldukça alıştığımız için dışarı çıkacağımız o nadir anlarda şık görünmek istedik; fark etmeden rahat giyimi ve casual giyimi harmanladık. (Eşofman+ Blazer ikilisi nasıl çıktı sanıyorsunuz). Kış trendlerine gelin birlikte göz atalım.

Örgü Parçalar

Dolce & Gabbana Fall-Winter 2020/2021 defilesinde kalın örgü hırkalar, örgü bluz-etek takımlarını öne çıkardı. Gabbana soğuk havalara rağmen feminen görüntüden vazgeçmedi ve transparan detayları bu görünümü güçlendirmek için kullandı. Bu demek oluyor ki annemizin ördüğü o yün kazakları hemen baş köşeye yerleştiriyoruz. İpucu: Feminen tavır için ince detayları olan bluzlar, beli saran elbiseler tercih edilebilir.

Kolejli Olun!

Dior Fall-Winter 2020/2021 koleksiyonunda ekoseyi kullanarak kolej görünümü yarattı. Kombinleri bandana ve pageboy şapkalarla destekledi. Giyinmeyi özellikle okula giderken giyinmeyi biz hep sevdik o yüzden bu fırsatı kaçıramayız. Şimdi süveterleri giyme zamanı…

Aksesuar

Bu yıl shaggy, örgü, deri, keçe gibi birçok türden şapkalar trendler arasında önde geliyor. Özellikle kış aylarında sizi daha stil sahibi yapacak olan bu parçalara bir göz atmanızda yarar var. Bu kış Pageboy, Bucket şapkalar ve Fransız bereleriyle dönem ruhunu dilediğimiz gibi yansıtabileceğiz. İşte size birkaç örnek;

Oversize

Bu sezon fazla rahatız öyle ki kabanlarımızdan tutun da pantalonlarımıza kadar her şey bol artık. Covid-19 bizden çok şey götürdü ama kabul edelim modaya getirdiklerini hepimiz seviyoruz. Puffer montlar, shaggy kabanlar, extra geniş kapitone ceketler bu kışın gözde parçaları. Sizde göze çarpmak istiyorsanız bu parçaları çizmelerle kombinleyin.

İlayda Ağbaş

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.