Moda

Louis Vuitton Ginza Namiki Mağazası Yenilendi

Tokyo’nun Ginza bölgesine bulunan Louis Vuitton Ginza Namiki mağazası hem iç hem de dış tasarımıyla görenleri büyülüyor.

Tokyo’nun Ginza bölgesine konuşlanan Louis Vuitton Ginza Namiki mağazası, yenilenen çehresiyle mevcut lokasyonu iddialı bir şekilde dönüştürüyor. Alanında öncü, uzman mimarlar Jun Aoki ve Peter Marino tarafından estetik bir algıyla yeniden tasarlanan ve tamamıyla yenilenen bina hem iç hem de dış tasarımıyla hayranlık uyandırıyor.

1981’den itibaren aynı köşede tüm gösterişiyle yükselen bina, son derece modern bir yaklaşımla su yansımalarını anımsattığı yeni görünümüyle adeta bir fenomen yaratıyor. Ayna cephesiyle şiirsel, eğlenceli ve göz alıcı bir tasarıma sahip olan bina en yeni koleksiyonların sergileneceği kalıcı pop-in alanları ile salonlara ayrılmış özel bölümlere ev sahipliği yapıp, en yüksek seviyede müşteri deneyimi yaşatıyor.

Ünlü şef Yosuke Suga’nın Maison ile ikinci kez iş birliği yaptığı ve Louis Vuitton için geliştirdiği çikolataların ilk serisi Le Chocolat V, Nisan sonunda dünya lansmanının yapılacağı Le Café V ile doruğa ulaşıyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.